Ronald ONG Fotografuje Zwierzęta, Aby Były Dziwne, Bo Dlaczego Nie

Coraz trudniej jest znaleźć odrobinę beztroski w tych pozornie wiecznych dniach Korony. Pogoda się rozjaśnia, a my wciąż musimy spędzać większość czasu w domu, unikając kontaktów towarzyskich i pozostając w zamknięciu z nikim innym niż sobą. To może wydawać się ponurym i ponurym życiem, ale ma swoje zalety. Na przykład masz więcej czasu na poznanie wspaniałych artystów na Instagramie, takich jak Ronald ONG!

To, co robi Ronald, wydaje się dość proste: fotografuje zwierzęta, zamieniając je w dziwne, surrealistyczne dzieła sztuki. Zwykle wiąże się to z jedzeniem, ale nie trzyma się tylko jednego tematu. Używa wszelkiego rodzaju przedmiotów, a nawet innych zwierząt, jeśli ma to sens dla zwierzęcia, które próbuje sfotografować.

Niewiele wiadomo o samym artyście. Jest 21-letnim artystą cyfrowym z Malezji, ale nie mamy pojęcia, jak długo tworzy te dzieła sztuki. Oczywiście jest albo niezwykle utalentowany, albo robi to od lat – Być może oba.

Oczywiście wiele można powiedzieć o tym, jak estetyczne są te prace. Zwierzęta łączą się tak płynnie z przedmiotami, że wydaje się to prawie prawdziwe. Chociaż sama fotografia prawdopodobnie nie wymaga tak wielu umiejętności (choć jest to daleko poza moimi możliwościami, ale moje umiejętności Photoshopa są bliskie zeru), myślę, że główną atrakcją tych dzieł sztuki jest pełna koncepcja i sposób, w jaki wszystko wygląda.

Oczywiście, jak każdy przyzwoity artysta, Ronald ONG ma sklep internetowy, w którym można kupić niektóre z jego dzieł sztuki na odbitkach. Sprzedają się za całkiem przyzwoitą cenę, więc nie musisz nawet łamać banku, aby twój salon wyglądał jak surrealistyczny raj dla zwierząt. Można się spierać, dlaczego chcesz to zrobić, ale zostawmy to na inny artykuł i doszliśmy do wniosku, że możesz.

Jestem pewien, że w przyszłości usłyszymy o tym niesamowitym artyście, a teraz możesz śledzić go na Instagramie, aby być na bieżąco ze wszystkim, co robi Ronald ONG!

Conceptual blog