Rosyjska Dziewczyna Adoptuje Słodkie Kocięta Rysia I Staje Się Sensacją Internetową

Anastasia uwielbia zwierzęta, zwłaszcza koty, ale nie mogła usprawiedliwić zdobycia futrzanego kota, ponieważ miała już osiem psów i trzy konie. Jednak pewnego dnia zaczęła szukać kota, który nie miałby nic przeciwko temu, by mieć wokół siebie wszystkie te psy. Wyobraź sobie małego, przestraszonego kotka mieszkającego w tym samym mieszkaniu z dużym husky i jeszcze większym samoyedem. Tak, desperackie czasy wymagają desperackich środków!

Kiedy odkryła, że nadal istnieją Farmy zwierząt hodowlanych, w których kłusy są hodowane ze względu na ich futro, wiedziała, co należy zrobić. Kotka postanowiła adoptować bezradne zwierzęta i teraz dzieli się swoimi psotnymi wybrykami na swoim Instagramie. Anastazja nazwała pierwszego kotka rysia Geraltem na cześć głównego bohatera serialu „Wiedźmin”. Jest tak samo żądny przygód jak jego książkowy odpowiednik, a jeszcze bardziej zaciekły, jeśli chodzi o polowanie na mrożonego kurczaka na obiad.

Co zaskakujące, psy pomogły Anastazji zająć się dzikim kotem. Zabawiali go, pozwalali mu żuć uszy i ŁAPY, W rzeczywistości stali się jego osobistymi poduszkami, a nawet nie mieli nic przeciwko, gdy Geralt kradł ich jedzenie. Jakie to wspaniałe towarzystwo przyjaciół!

Kiedy Geralt skończył rok, dziewczynka postanowiła adoptować kolejnego rysia. Tym razem była to dziewczyna. Anastasia nazwała ją „bułką” (co po rosyjsku oznacza „bułkę”), ponieważ była cholernie urocza. Mimo że rysie są zazwyczaj samotnikami, Geralt i Kok dogadywali się całkiem dobrze, jakby byli bliskimi krewnymi.

Anastasia szybko wyszkoliła duże koty do korzystania z kuwety i zaczęła chodzić na smyczy jak psy. Ale sąsiedzi nie byli zachwyceni, że żyją obok siebie z dzikimi kłusami, które w każdej chwili mogą rzucić się na swoje psy Weiner. Niektórzy ludzie z animal welfare service złożyli nawet wizytę Anastasii, aby zobaczyć, jak traktuje się zwierzęta. Na szczęście szalona kotka udowodniła, że dobrze dba o swoje zwierzęta i nie było już żadnych niespodziewanych nalotów ze strony władz (jeszcze).

Anastasia cieszy się teraz życiem z 13 zwierzętami i mówi, że w przyszłości istnieje duża szansa, że uratuje jeszcze więcej zwierząt przed brudnymi rękami miłośników futra. Poważnie, przestańcie nosić futro, nie jesteście jaskiniowcami!

Conceptual blog