Rosyjski artysta klepie kocie pyski prawie na wszystko!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby ziemniak z kagańcem kota? Ja też, ale to nie powstrzyma Haliny Bugajewskiej przed pokazaniem go nam. Jest żywym dowodem naszej bezwarunkowej miłości do kotów, nie tylko dlatego, że każde zdjęcie, które tworzy, jest fantastycznym dziełem sztuki, ale także dlatego, że jej zmutowane koty trafiły do japońskiego kanału telewizyjnego, co wiele mówi. Wiesz, że zrobiłeś coś wielkiego, gdy twoje memy są wyświetlane w japońskiej telewizji.

Galina jest 30-letnią artystką cyfrową z Moskwy. W ciągu dnia Galina jest przeciętną dziewczyną, która uwielbia podróżować, czytać książki i oglądać filmy, ale kiedy zapada ciemność, zamienia się w twórczego demona, napędzanego miłością do kotów i wszystkiego, co przypadkowe.

Zawsze lubiła pracować w Photoshopie, robić zabawne zdjęcia swoich przyjaciół, ale pewnego dnia Galina przypomniała sobie stare powiedzenie, że koty są jednym z filarów Internetu i próbowała bawić się tym pomysłem. Po kilku próbach i błędach opublikowała kilka zdjęć różnych przedmiotów i zwierząt z pomalowanymi na nich kotami. Te obrzydliwości wkrótce stały się wirusowe, a jej konto wzrosło z ponad 600 do dziesiątek tysięcy obserwujących, a niecały rok później osiągnęło 148 tysięcy.

Według Galiny jest to dla niej bardziej hobby, które ma na celu rozrywkę internautów, a także poprawę jej rzemiosła. Ale ludzie często proszą ją o tworzenie mashupów ze swoimi zwierzętami, więc byłoby naprawdę głupio z jej strony, aby nie interweniować i nie przegapić okazji, by zdobyć kilka dodatkowych dolarów. Zwłaszcza, że jej prowizje są bardzo tanie (tylko 5 USD)!

To musi być niesamowite, aby uzyskać pozytywne reakcje z całego świata. Jeśli praca Galiny sprawiła, że się śmiałeś, a nawet uśmiechałeś, pamiętaj, aby śledzić ją na Instagramie i być może zlecić jej stworzenie niestandardowej „dominacji kota” specjalnie dla ciebie.

Ale na razie rzućmy okiem na niektóre z jej najdzikszych kreacji.

1. Najładniejszy mały jeż.

2. Co by było, gdyby grogu był kotkiem?

3. Nie mów mi, że nie czujesz ciepła pochodzącego z tego zdjęcia!

4. Ewoki są znacznie ładniejsze z kocimi kagańcami.

5. Uwielbiam poranną kawę dla kota.

6. Dlaczego ta kotka jest taka zabawna? Może dlatego, że to ryba klauna!

7. Ten kotek jest po prostu uroczy. Zdecydowanie mocno go przytuliłbym.

8. Wiewiórka sama w sobie jest dość atrakcyjna, ale jeśli skrzyżujesz ją z kotem, będzie to zbyt dużo chaotycznej energii.

9. Nawet jeśli nie lubisz trzmieli, upewnij się, że ten kot trzmieli cię nie użądli.

10. I oczywiście najlepszym z nich są ziemniaki Catto! Zastanawiam się, jak smakuje?

Conceptual blog