Sheila R Giovanni Robi Najbardziej Niesamowite Hiperrealistyczne Rysunki Ołówkiem

Bycie artystą ołówkiem nie jest łatwą pracą. Jako dziecko wszyscy musieliśmy rysować ołówkami, więc prawie nikt nie uważa tego za wyjątkową umiejętność. I szczerze mówiąc, większość rysunków ołówkiem wcale nie jest wyjątkową umiejętnością. Hiperrealistyczne rysunki ołówkiem są jednak teraz umiejętnością, którą posiadają tylko nieliczni śmiertelnicy. Sheila Ruth jest jedną z takich śmiertelników i do cholery wie, jak rysować ołówkiem. Poważnie, spójrz na to.

Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, ma stronę na Instagramie, na której możesz śledzić jej pracę. Zwykle maluje portrety i oczywiście dużo pracuje z superbohaterami. Sposób, w jaki udaje jej się sprawić, by te rysunki wyglądały jak obraz 4K, jest po prostu wspaniały. Żaden szczegół nie jest stracony i prawdopodobnie nie uwierzyłbyś, że są to rysunki, gdyby ktoś ci powiedział. Na szczęście Sheila publikuje również zdjęcia „prac w toku”, na których można zobaczyć, jak robi te rysunki.

Trudno mi pomalować dom z trzema oknami, więc dla mnie jest to naprawdę imponujący widok. Jej strona na Instagramie pokazuje także miejsce pracy brazylijskiej artystki, które, jak można sobie wyobrazić, jest ogromnym biurkiem z prawdopodobnie tysiącami cienko wyostrzonych ołówków. Domyślam się, że w tym wszechświecie nie ma koloru, którego Sheila nie miałaby w jakimś ołówku. Biorąc pod uwagę, ile odmian kolorów używa w każdym rysunku, zakładam, że posiadanie tak wielu ołówków również nie jest nadmierną reakcją.

Wykonanie każdego z tych rysunków musi zająć dziesiątki godzin i po prostu uderza mnie, jak idealnie wyraźne są krople wody i potu. Nawet nie wiedziałem, że ołówki mogą to zrobić. Więc jeśli nie masz dziś nic więcej do roboty (co jest w porządku, w końcu jest lato), przynajmniej sprawdź stronę Sheili na Instagramie i śledź ją, jeśli lubisz jej prace. Trudno argumentować, że przy całym wysiłku, jaki wkłada i wynikach, jakie osiąga, nie zasługiwałaby przynajmniej na to.

Conceptual blog