Thomas Kincaid Tworzy Niesamowite Zdjęcia Disneya

Filmy Disneya dały chwile czystej magii wszystkim na tej planecie. Rozśmieszają Cię, sprawiają, że płaczesz i zawsze dają Ci wspaniałą historię, którą zapamiętasz na zawsze. I nie zapominajmy o ich oszałamiających efektach wizualnych: niezależnie od tego, czy mówisz o starych filmach, czy o nowych, wszystko wygląda po prostu niesamowicie. Ale co, jeśli istnieje sposób, aby wyglądały jeszcze lepiej?

Thomas Kincaid prawdopodobnie zadał to samo pytanie i przyszedł z idealną odpowiedzią: narysuj te filmy.

Tak, to są obrazy. Fakt, że wyglądają prawie jak cyfrowe ilustracje, wynika z faktu, że Thomas jest bardzo dobry w technice rysowania zwanej światłocieniem. Ta technika wykorzystuje duże kontrasty, aby stworzyć iluzję głębi i objętości. To sprawia, że te obrazy są o wiele bardziej niesamowite i wspaniałe w skali, niż są w rzeczywistości. To tak, jakby te postacie żyły w całkowicie 3D świecie, mimo że zostały namalowane na płótnie.

Widać wyraźnie, że Thomas jest wielkim fanem filmów Disneya i udaje mu się zachować oryginalny ton filmu w każdym ze swoich zdjęć.

Byłbym prawie skłonny poprosić kogoś, aby zapłacił tej osobie za ręczne pokolorowanie każdej klatki filmów i ponowne opublikowanie ich w ten sposób, ale obawiam się, że w takim świecie nigdy nie będziemy mogli żyć.

Jak można się spodziewać po współczesnym artyście, Thomas ma stronę na Instagramie, na której można śledzić jego prace. Ma również oficjalną stronę internetową, na której możesz zrobić prawie to samo lub kupić niektóre z jego prac w jego sklepie.

Ceny wydają się dość rozsądne, ale myślę, że wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać na zdjęcia Disneya. W arsenale tego człowieka nie brakuje talentów, więc jeśli nic innego się nie wydarzy, prawdopodobnie nie zaszkodzi mieć oko na niego na wszelki wypadek. Poza tym, kto nie lubi Disneya?

Conceptual blog