Top 6 najbardziej uroczych kont chartów na Instagramie

Charty lub „charty”, jak się je nazywa w Rosji, są urodzonymi pojazdami myśliwskimi. Są cholernie szybkie, zwinne i bardzo zabawne, jeśli dobrze je znasz. Ich główną cechą jest oczywiście ich skalowanie. Dzięki dziwnie długim i smukłym nogom są w stanie osiągnąć prędkość do 60 km/hw ciągu kilku sekund!

Zwykle ludzie nie trzymają chartów w mieszkaniach, ponieważ te małe dzieci potrzebują wolności do biegania i polowania w parkach lub pobliskich lasach. Są zbudowane tak, aby celować w otwartym terenie, dzięki wydłużonemu kształtowi główki, który zapewnia szeroki kąt widzenia. Charty są używane do polowania na małe zwierzęta, takie jak wyżej wymienione wiewiórki, lisy, a czasem nawet wilki.

Te eleganckie pieski mogą być twoim najlepszym przyjacielem lub najgorszym koszmarem. Ale Internet wydaje się ich kochać z jakiegoś powodu, więc oto 6 najbardziej uroczych kont chartów na Instagramie. Idź za tymi słodkimi zasmarkanymi potworami!

1) Makaron

Noodle to kanadyjski Chart z prawie 18 000 obserwujących, który uwielbia wygłupiać się. Ciekawostka jest, że ” makaron „po rosyjsku oznacza”makaron”.

Na tych zdjęciach widać, że nie jest zwykłym psem. Poza tym, jak długo trwa to węszenie? wow!

2) Jerzy

Japońska piękność o imieniu Yuri. Jak można się w niej nie zakochać? Yuri ma 12 lat, co jest dość solidne jak na charta. Jej mama, Minako, robi wszystko, co w jej mocy, aby jej dziecko było szczęśliwe.

Bez względu na to, jak fajny jesteś jako pies, jesteś tylko w połowie tak fajny jak ten kot.

3) Gandalf Szary

Ten duży chłopiec ze Słowacji jest niesamowitym towarzyszem. A on ma zaledwie dwa lata! Ma przed sobą całe życie. Tyle pysznych przekąsek i masek na brzuch … zazdroszczę mu.

Mama Gandalfa uwielbia jego małego szarego czarodzieja!

4) Apollo

Nawet w wieku 14 miesięcy Apollo wydaje się być najgłupszym palantem w okolicy. Wystarczy spojrzeć na tę uroczą Mademoiselle!

Kostki lodu to jego ulubiona letnia przekąska. Zdecydowanie mogę to zrozumieć.

5) ERIS

Przywitaj się z Madame ERIS Overbight, królową Snowtów! Ma szczęście, że ma dwie kochające matki <3

Eris jest rosyjskim Wilczarzem, co niekoniecznie oznacza, że uwielbia wódkę i Putina.

6) Stawać tępym

Tupelo to słodki Chart z ogromnym pyskiem o epickich rozmiarach! Prawie taki sam jak reszta jego kochanych braci.

Ma kochającą rodzinę, a to jest najważniejsze dla psa.

Śmiało i polub go!

Conceptual blog