Zabawne Letnie Wakacje, Które Rozśmieszą Cię

O tak, covid jest już prawie skończony, więc możemy znów zacząć podróżować po świecie. Czy wszyscy nie czekaliśmy na to z niecierpliwością? To także idealna pora roku, możemy udać się w słoneczne miejsce i zdobyć te stroje kąpielowe, aby zabłysnąć. Po prostu, wiesz, staraj się nie robić z siebie głupca. Internet nigdy nie zapomina.

Jak te urocze panie, które sfotografował scat. Nagle ten stringray wygląda, jakby był jedyną żywą istotą, która jest naprawdę szczęśliwa, że tam jest, co wcale nie jest wakacyjną atmosferą, której szukasz.

Jest też inna młoda kobieta, która zdecydowała, że igrzyska olimpijskie są teraz aktualne, więc spróbuje swoich sił w akrobatyce. Faceplant, jak nazywa się ta technika w biznesie, niestety nigdy nie otrzymuje wielu punktów od profesjonalnego jury. 

Płaszczki będą najmniejszym z twoich zmartwień, gdy będziesz chodzić z jedzeniem. Nagle zaatakuje cię stado małp i wiesz, że są bezwzględni, jeśli chodzi o zabieranie Twoich rzeczy. To nigdy nie będzie dobra sytuacja.

Ta dama najwyraźniej nie patrzyła na swoje dziecko przez ułamek sekundy i ostatecznie zrobiła najlepsze wrażenie Supermana, zanim nieuchronnie wpadła do wody w najbardziej bolesny sposób.

Czasami wakacje to idealny czas na drzemkę. Ciężko pracowałeś przez cały rok i potrzebujesz kilku tygodni, aby się zrelaksować i nadrobić zaległości w tym czasie wysokiej jakości snu. Tylko upewnij się, że sprawdziłeś poziom wody przed zaśnięciem, ponieważ ten dżentelmen znajduje się zaledwie kilka kroków od wyrzucenia spod niego taniego plastikowego krzesła. Zaufaj mi, to nie tak chcesz się obudzić.

Wracając do pytania o opiekę nad dziećmi: trzymaj się ich również, jeśli zamierzasz je kołysać, aby uzyskać zabawne rodzinne zdjęcie. To dziecko wkrótce zdobędzie złoty medal w kategorii akrobatyki poniżej 12 miesiąca życia, a jego mama nie wygląda na zbyt zrelaksowaną.

Jeśli naprawdę chcesz wynająć dobry jacht, aby prowadzić styl życia przez kilka dni, jak na Jetset, upewnij się, że naprawdę wiesz, jak nim zarządzać, aby nie skończyć na skałach, tak jak zrobił to ten słodki facet. Łodzie są drogie, naprawdę nie chcesz wydawać pieniędzy na głupoty.

I cokolwiek robisz: używaj dużej ilości kremów przeciwsłonecznych. I nie płacz, gdy okaże się, że jest strasznie poparzona. To naprawdę zależy od ciebie. 

I nie zapomnij, wybierając się na przygodę, Zawsze miej oko na swoje dzieci!

Conceptual blog