Zdjęcia psa ratunkowego przed i po adopcji, które przywrócą twoją wiarę w ludzkość

Miliony bezdomnych zwierząt czekają na swój wieczny dom, ale niestety jest ich zbyt wiele, aby zmieścić się w moim małym mieszkaniu. Tak więc, aby pomóc tym uroczym małym Cuties zostać adoptowanym przez kochające rodziny (to znaczy nas), wszyscy powinniśmy je odebrać z lokalnych schronisk zamiast kupować rasowe rasy za 10 000$. 

Tak czy inaczej, zwierzęta zasługują na naszą miłość i szacunek, tak jak wszyscy, na których Ci zależy, ponieważ zwykle pozostają z nami przez całe życie. Czasami trwa to tylko kilka lat,a innym razem pozostają przy nas przez dziesięciolecia jako lojalni przyjaciele i przytulanki. Ale zawsze są niesamowicie wdzięczni-szczególnie biedne szczenięta w tej galerii poniżej. Przygotuj się na zrzucenie kilku łez z powodu uroczych psów ratowniczych!

1. Ten pupperoni zdecydowanie wygląda na szczęśliwszego w domu niż na tej zimnej betonowej płycie.

2. Ten pies o imieniu Bug przyszedł do schroniska prosto z ulicy zdezorientowany i przestraszony, ale wszyscy natychmiast się w nim zakochali. Była w stanie znaleźć swój wieczny Dom i miękkie, ciepłe łóżko.

3. Wolontariusze zauważyli tego psa na jednym z opuszczonych placów budowy. Rok później została adoptowana, a teraz żyje jak królowa!

4. Te zdjęcia są robione z roczną różnicą, jeśli możesz w to uwierzyć. Prawie przytył z powodu całej tej słodkiej miłości.

5. Ten pies został torturowany przez poprzednich właścicieli, a następnie wyrzucony na zewnątrz. Ale po spędzeniu osiemnastu miesięcy w Nowym Domu ponownie nauczył się ufać ludziom.

6. Ten pies wrócił do schroniska sześć lat po tym, jak został adoptowany, gdy zmarł jego właściciel. Jednak dwa lata później znalazła szczęście w zupełnie nowym domu.

7. Ten pies miał tylko trzy lata życia, ale widząc jego transformację, czujemy się trochę lepiej.

8. Custer przeprowadził się do swojego nowego domu w Wielkiej Brytanii z Rumunii. To duży bieg dla szczeniaka!

9. Ten przystojny chłopiec został uratowany przez koreańską rodzinę z przedszkola i wreszcie przybrał na wadze.

10. Trudno uwierzyć, że to nawet ten sam pies. Dzięki wielkiej opiece jest teraz całkowicie uzdrowiona i pełna życia!

11. Oboje mieszkali z rodziną, ale pewnego dnia się zgubili. Po długich miesiącach poszukiwań właściciele postanowili zabrać nowe psy ze schroniska. Wyobraź sobie ich zdziwienie, gdy zobaczyli swoje ulubione zwierzaki w klatce w środku! Jakie są szanse?

12. To loki przed i po adopcji. On się uśmiecha!

13. George jest kolejną ofiarą brutalnego rodzicielstwa. Młyny szczeniąt są niewybaczalne i należy je zatrzymać! Zobacz, o ile szczęśliwszy staje się ten maluch, gdy czuje się kochany. To jest bolesne.

14. Ta piękna dziewczyna musiała czekać na swoją nową rodzinę ponad trzy lata, ale było warto.

15. W ciągu zaledwie kilku tygodni ta ślicznotka zmieniła się z nerwowego bezpańskiego psa w najbardziej uroczego psa na świecie!

Conceptual blog